Jesteśmy zgranym zespołem trzech pasjonatów fizjoterapii. Każdy z nas ma nieco inne podejście do Pacjentów. Dzięki wielu szkoleniom z zakresu terapii manualnej oraz niezwykle dużej motywacji do nauki, w naszym gabinecie rehabilitacji w Lublinie oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie.

„Co trzy głowy, to nie jedna” – w myśl tej zasady praktycznie każdy przypadek, z jakim zgłasza się do nas Pacjent jest przez nas omawiamy wspólnie. To sprawia, że nasza terapia manualna jest indywidualną, celowaną metodą prowadzącą do zniwelowania i skutecznego leczenia m.in. bólu kręgosłupa, czy też stawów

Zajmujemy się zaburzeniami związanymi z narządem ruchu. Pisząc o „narządzie ruchu”, mówimy nie tylko o najczęściej branych pod uwagę mięśniach, ale również o pozostałych jego elementach. W związku z tym w naszej terapii znajdziesz techniki wisceralne (narządów wewnętrznych), techniki manipulacyjne stawów, suche igłowanie, pinopresurę, chiropraktykę i wiele innych. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, poznaj zespół fizjoterapeutów oraz specjalistów z zakresu terapii manualnej, których spotkasz w gabinecie w Lublinie.

NASZA KADRA

Michał Brus
Magister fizjoterapii

Magister fizjoterapii, student FICO – Flanders International College of Osteopathy. Nieustannie poszerzam swoje kompetencje poprzez szkolenia, książki oraz artykuły z zakresu medycyny manualnej/holistycznej. Więcej poznanych „narzędzi” skutkuje bardziej celowaną, a co za tym idzie, skuteczniejszą terapią. Pomoc Pacjentom sprawia mi satysfakcję. Prywatnie jestem pasjonatem żeglarstwa i zabytkowej motoryzacji.

Adam Mazurkiewicz
Magister fizjoterapii

Magister fizjoterapii, terapeuta manualny. Ukończyłem wiele szkoleń z zakresu terapii manualnej i masażu. Pracuję jako wykładowca oraz prowadzę ćwiczenia ze studentami anglojęzycznymi na WSSP w Lublinie. Stosuję najefektywniejsze, nieinwazyjne metody leczenia kręgosłupa oraz całego narządu ruchu w rozumieniu holistycznym takim jak: osteopatia, terapia manualna, terapia wisceralna, suche igłowanie oraz pinopresura. Obecnie jestem studentem prestiżowej uczelni FICO w Warszawie

Michał Bidas
Magister fizjoterapii

Magister fizjoterapii, technik masażysta, absolwent wielu szkoleń z zakresu terapii manualnej, student osteopatii w Flanders International College of Osteopathy (FICO). Jestem pasjonatem pracy manualnej z ciałem. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu fizjoterapii poprzez wiedzę wyniesioną z książek oraz odbyte szkolenia. Moje hobby to sztuki walki i trening siłowy. Jestem również miłośnikiem dobrej kawy.

Andżelika Biss
Fizjoterapeutka i terapeutka integracji sensorycznej

Jestem absolwentką Uniwersytetu medycznego w Lublinie, pracuję z dziećmi jako fizjoterapeuta i terapeuta integracji sensorycznej. Aby moja praca przynosiła jak najlepsze rezultaty ukończyłam wiele kursów takich jak:

– PNF
– Rozluźnianie mięśniowo powięziowe w pediatrii
– ZOGA multidimensional movement
– Stopy dziecka, diagnostyka i terapia
– Skoliozy – diagnostyka i postępowanie fizjoterapeutyczne,
– Terapia punktów spustowych I i II stopień,
– Kurs terapia ręki I i II stopnień,
– Szkolenie Bilateralnej Integracji – Program Szkolny,
– Kurs integracji sensorycznej (terapeuta i diagnosta integracji sensorycznej),
– Szkolenie „Wspomaganie rozwoju dzieci ze specyficznymi problemami w nauce – Szkolny Program Interwencyjny Sally Goddard Blythe”,
– oraz studia podyplomowe: przygotowanie pedagogiczne, oligofrenopedagogika, integracja sensoryczna.

Jednak na tym jeszcze nie koniec ponieważ dalej pragnę się rozwijać i stale podnosić swoje kwalifikacje. W swojej pracy największą uwagę przykładam do indywidualnego podejścia do każdego dziecka, poznania jego potrzeb i trudności oraz szukania najlepszych rozwiązań występujących problemów.

Iza Karaś
Fizjoterapeutka

Jestem absolwentka Fizjoterapii UM w Lublinie. Pracuje z dziećmi od ponad trzech lat. Każdy postęp, mały krok do przodu mojego małego pacjenta sprawia mi ogromna radość. Ciągły rozwój poprzez szkolenia, specjalistyczna literaturę sprawia ze podchodzę do każdego dziecka indywidualnie. Jestem zwolenniczka zasady ,,mniej znaczny więcej”. Swój wolny czas lubię spędzać aktywnie. Ukończone przeze mnie szkolenia to: NDT Bobath kurs podstawowy, Terapia Integracji Sensorycznej I i II stopnia, Dynamic Neuromuscular Stabilization, Anatomy Trains Structure and Function, Anatomy Trains FRSB ,,Łuki stóp i kończyna dolna”, Kinesiotaping, Zoga Multidimensional Movement, Badanie dziecka z MPD pod kątem analizy chodu, Ontogeneza motoryczna, Wspomaganie rozwoju dzieci ze specyficznymi trudnościami w nauce wg programu integracji odruchów pierwotnych wg dr Sally Goddard Blythe program szkolny

Ola Brus
Fizjoterapeutka

Pracą z dziećmi i związaną z tym rehabilitacją pediatryczną zajmuję się od czasu studiów. Moimi pacjentami są dzieci z zaburzeniami neurologicznymi, genetycznymi a także z wadami postawy. W swojej pracy wykorzystuję różne metody, starając się dopasować do potrzeb dziecka, by uzyskać zamierzone cele. Uważam, że podstawą skutecznej fizjoterapii jest nawiązanie wyjątkowej więzi z pacjentami, co skutkuje dobrą motywacją i przekłada się na efektywność wykonywanych ćwiczeń.

Szkolenia jakie ukończyłam to: NDT Bobath kurs podstawowy, Integracja Sensoryczna, Dynamic Neuromuscular Stabilization A i B, Badanie dziecka z MPD pod kątem analizy chodu, Ontogeneza motoryczna dziecka 3-6 i 6-9 miesięcy, Wspomaganie rozwoju dzieci ze specyficznymi trudnościami w nauce wg programu integracji odruchów pierwotnych wg dr Sally Goddard Blythe program szkolny, Kinesiotaping KT1/KT2

Gosia Bilska
Fizjoterapeutka

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Fizjoterapia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie. Pracuje zarówno z pacjentami dorosłymi, jak i dziećmi. Do każdej terapii podchodzę indywidualnie i staram się łączyć pracę manualną z solidną dawką ćwiczeń. Wiedzę zdobytą na studiach poszerzyłam o liczne kursy i warsztaty, między innymi:

– PNF — Proprioceptywne Torowanie Nerwowo-Mięśniowe,
– Masaż Tkanek Głębokich w ujęciu klinicznym,
– Techniki Energii Mięśniowej,
– Medycyna Manualna wg koncepcji FRS-c,
– Ocena motoryczna sportowca,
– Terapia zatok w praktyce fizjoterapeutycznej,
– Rozejście kresy białej — diagnostyka, terapia i aktywność.

Jestem osobą pełna zapału, a swoją praktykę doskonaliłam również podczas współpracy z terapeutą metod neurorozwojowych (NDT- Bobath, Vojty) oraz terapeutą uroginekologicznym. Moją dewizą jest ciągły rozwój, aby jak najskuteczniej prowadzić terapię swoich pacjentów. 

Ewelina Tymińska
Fizjoterapeutka

Ukończyłam studia na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie tytułem magistra upewniły mnie, że pediatria to moja ulubiona dziedzina fizjoterapii. 

Od kilku lat pracuję w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym, zdobywając doświadczenie w pracy z najmłodszymi pacjentami z nieprawidłowościami wieku rozwojowego, także na oddziałach intensywnej terapii, noworodków i niemowląt. 

Staram się na bieżąco aktualizować i poszerzać swoją wiedzę poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach. Jestem certyfikowanym terapeutą metody NDT Bobath, ukończyłam między innymi kurs integracji sensorycznej I stopnia, kinesjology taping, terapię ręki, masaż Shantala, szkolenia z prawidłowego rozwoju i pielęgnacji dziecka w pierwszym roku życia, idiopatyczny chód na palcach i na tym nie poprzestaję. Prywatnie jestem mamą dwójki maluchów, które nieustannie trenują mnie w domu. 

Zapraszamy do gabinetu rehabilitacji w Lublinie.

FORMULARZ KONTAKTOWY