O nas

    Jesteśmy zgranym zespołem trzech pasjonatów fizjoterapii. Każdy z nas ma nieco inne podejście do Pacjentów. Dzięki wielu szkoleniom z zakresu terapii manualnej oraz niezwykle dużej motywacji do nauki, w naszym gabinecie rehabilitacji w Lublinie oferujemy zabiegi na najwyższym poziomie.

 

 

 

 

    „Co trzy głowy, to nie jedna” – w myśl tej zasady praktycznie każdy przypadek, z jakim zgłasza się do nas Pacjent jest przez nas omawiamy wspólnie. To sprawia, że nasza terapia manualna jest indywidualną, celowaną metodą prowadzącą do zniwelowania i skutecznego leczenia m.in. bólu kręgosłupa, czy też stawów

 

 

 

 

 Zajmujemy się zaburzeniami związanymi z narządem ruchu. Pisząc o „narządzie ruchu", mówimy nie tylko o najczęściej branych pod uwagę mięśniach, ale również o pozostałych jego elementach. W związku z tym w naszej terapii znajdziesz techniki wisceralne (narządów wewnętrznych), techniki manipulacyjne stawów, suche igłowanie, pinopresurę, chiropraktykę i wiele innych. Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, poznaj zespół fizjoterapeutów oraz specjalistów z zakresu terapii manualnej, których spotkasz w gabinecie w Lublinie

Nasza kadra

Michał Brus

Michał Brus

michal.brus92@gmail.com

Magister fizjoterapii, student FICO – Flanders International College of Osteopathy. Nieustannie poszerzam swoje kompetencje poprzez szkolenia, książki oraz artykuły z zakresu medycyny manualnej/holistycznej. Więcej poznanych "narzędzi" skutkuje bardziej celowaną, a co za tym idzie, skuteczniejszą terapią. Pomoc Pacjentom sprawia mi satysfakcję. Prywatnie jestem pasjonatem żeglarstwa i zabytkowej motoryzacji.

Adam Mazurkiewicz

Adam Mazurkiewicz

adammazurkiewicz@wp.pl

Magister fizjoterapii, terapeuta manualny. Ukończyłem wiele szkoleń z zakresu terapii manualnej i masażu. Pracuję jako wykładowca oraz prowadzę ćwiczenia ze studentami anglojęzycznymi na WSSP w Lublinie. Stosuję najefektywniejsze, nieinwazyjne metody leczenia kręgosłupa oraz całego narządu ruchu w rozumieniu holistycznym takim jak: osteopatia, terapia manualna, terapia wisceralna, suche igłowanie oraz pinopresura. Obecnie jestem studentem prestiżowej uczelni FICO w Warszawie.

Michał Bidas

Michał Bidas

bidasmichal@gmail.com

Magister fizjoterapii, technik masażysta, absolwent wielu szkoleń z zakresu terapii manualnej, student osteopatii w Flanders International College of Osteopathy (FICO). Jestem pasjonatem pracy manualnej z ciałem. Nieustannie poszerzam swoją wiedzę oraz umiejętności z zakresu fizjoterapii poprzez wiedzę wyniesioną z książek oraz odbyte szkolenia. Moje hobby to sztuki walki i trening siłowy. Jestem również miłośnikiem dobrej kawy.

 

 

 

Zapraszamy do gabinetu rehabilitacji w Lublinie.

Formularz kontaktowy

nasi partnerzy

Ortica
CWI
FizjoAccess
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj »
zamknij